+389 71 463 364

Гостилница Го-Де

Ви го препорачуваме местото во боемски амбиент Гостилница Го-Де. Пријатно место и суптилен спој на македонската и интернационалната кујна по прифатливи цени за ваше уживање.

Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство, служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата е тава Го-Де.

Со својот капацитет за 130 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени, матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

Најискрена љубов, е љубов кон храната.
Контакт

Mесарница и кланица Го-Де

Кланица и месарница Го-Де постои веќе 20 години и е бренд на пазарот,со докажан квалитет на месо и месни производи од сопствено производство.

Нудиме широк асортиман на производи на големо и мало со врвна и професионална услуга. Вашето задоволство е и наше задоволство.

Месо за секого, месо за сечиј вкус.
Контакт

Биди наш гостин

Ќе ни биде чест и задоволство да сте наш гостин во нашата гостилница и да уживате во нашиот амбиент и подготвената храна. Дозволете си несекојдневно искуство со извонредна храна во пријатна атмосфера. Вашето место на трпезата е веќе резервирано, Ве чекаме!

Контакт

Зошто Го-Де е ваш избор

...
Извонреден вкус и амбиент

Вистинско уживање е секој оброк во нашата гостилница со удобна и пријателска атмосфера.

Контакт
...
Квалитет и свежина

Се придржуваме до строги стандарди за безбедност на храната, за да обезбедиме сигурност и вкус.

Контакт
...
Широк асортиман

Широк асортиман на месо и месни производи и приготвена храна за сечиј вкус и потреба.

Контакт

Контакт

Гостилница Го-Де

Илинденска б.б. Гостивар, Северна Македонија

gostilnicagode1@gmail.com

+389 42 313 223

+389 71 463 364

Месарница Го-Де

Илинденска б.б. Гостивар, Северна Македонија

peckovo@yahoo.com

+389 70 314 967

+389 70 337 510

Кланица Го-Де

с. Печково, Гостивар, Северна Македонија

peckovo@yahoo.com

+389 71 314 967

+389 71 314 968

Loading
Your message has been sent. Thank you!